Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im. ks. Jana Twardowskiego
w Ostrołęce

14/12/2018

WIZYTA MŁODZIEŻY I NAUCZYCIELI Z CYPRU

14 grudnia 2018r. gościliśmy w Ośrodku młodzież z niepełnosprawnością intelektualną z Cypru wraz z ich nauczycielami. Goście przyjechali do naszego miasta w ramach projektu Erasmus + realizowanego przez III LO im Unii Europejskiej. Podczas spotkania obejrzeli przygotowane przez naszych uczniów Jasełka oraz pokaz taneczny. Zaprezentowali także tańce cypryjskie, a jeden z nich wykonali wspólnie z członkami Koła Tanecznego działającego w Ośrodku. Następnie nasi goście wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych – wykonaniu ozdób świątecznych i ozdabianiu pierników oraz wspólnym poczęstunku.
To był bardzo interesujący dzień dla Nas wszystkich – gości i gospodarzy spotkania.

1. Cypr2. Cypr3. Cypr4. Cypr5. Cypr6. Cypr7. Cypr8. Cypr9. Cypr10. Cypr

Strona wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka) jedynie w celach statystycznych (anonimowych). Można zablokować zapisywanie cookies w ustawieniach przeglądarki.