Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty”, organizowanym w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Piękna Nasza Polska Cała.
W konkursie szkołę reprezentowali uczniowie klas VI i VIII k , którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością, talentem oraz wrażliwością artystyczną. Ich pracę doceniło jury, zachwycone pomysłowością i pięknym ukazaniem polskiej przyrody.
Z dumą ogłaszamy, że:
-Amelia zdobyła III miejsce,
-Karolina oraz Filip otrzymali wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej placówki. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości i pomysłów w rozwijaniu swoich artystycznych zdolności!



